Wyważarki do samochodów terenowych

Wyważarki do samochodów terenowych

W zakresie wyważarek do samochodów terenowych o napędzie 4×4, proponujemy uniwersalne urządzenia, które mogą być również wykorzystywane do obsługi innych pojazdów. Uniwersalne wyważarki ciężarowe, m. in. Haweka oraz Brianz umożliwiają wyważanie kół w samochodach osobowych, dostawczych oraz motocykli. Uniwersalne urządzenie to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli warsztatów samochodowych oraz serwisów wulkanizacyjnych, którzy świadczą usługi dla wielu klientów.

Wiodący producenci

Wyważarki do aut terenowych pozwalają na dokładne wykonanie pomiaru w prosty i szybki sposób. Większość urządzeń jest wyposażona w funkcję autodiagnozy oraz autokalibracji, które gwarantują najwyższą dokładność pomiaru. Wygodna obsługa oraz wyświetlacze LED lub monitory LCD ułatwiają pracę w każdym serwisie oraz warsztacie.

W ofercie wyważarki do obsługi samochodów z napędem 4×4:

  • Haweka,
  • Brianz,
  • M&B.

Profesjonalne rozwiązania ułatwiające pracę

Ciężarowe wyważarki do samochodów terenowych renomowanego producenta Brianz są wyposażone, m.in. hamulec elektromechaniczny oraz awaryjny system zatrzymania pracy. Oferujemy również wyważarki do aut terenowych Haweka, które umożliwiają precyzyjne wyważanie o dokładności do 25 g. Urządzenia M&B umożliwiają skrócenie pracy  do kilku sekund, dzięki pełnej automatyzacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!