Wyważarki ciężarowe

Wyważarki do samochodów ciężarowych

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyważarek do samochodów ciężarowych. Proponujemy wyposażenie od renomowanych producentów z całej Europy. Wyważarki ciężarowe dostępne w atrakcyjnych cenach umożliwiają wymianę kół o większej średnicy, m.in. w naczepach, busach. Większość wyważarek do kół ciężarowych jest wyposażone w dodatkowe funkcje, które umożliwiają szybsze i bardziej precyzyjne wykonanie pracy w warsztacie lub serwisie.

Nowoczesne urządzenia do wyważania kół

Naszym klientom oferujemy wyważarki do opon ciężarowych, które są wyposażone w nowoczesne monitory LCD. Dzięki temu, obsługa urządzenia jest prosta i bezproblemowa. Maszyny wulkanizacyjne są niezwykle precyzyjne, większość z nich jest wyposażona w systemy, które umożliwiają określenie dokładności wyważania na poziomie około 25 g. Większość wyważarek jest również wyposażona w automatyczne hamulce, które zatrzymuje koło po dokonaniu pomiaru.

Sprzęt od renomowanych producentów

Specjaliści naszej firmy zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia. W ramach sprzedaży wyważarek do samochodów ciężarowych oferujemy urządzenia renomowanych producentów:

  • Haweka
  • Brianz,
  • M&B.